preskoči na sadržaj

Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik

Login

 

     

   

               dum Marin

   

 

Kalendar rada

                          
         RAZREDNA NASTAVA
 
1. sat:     8:00 - 8:45
2. sat:     8:50 - 9:35
        ODMOR         
3. sat: 10:00 - 10:45
4. sat: 10:45 - 11:30
5. sat: 11:35 - 12:20
6. sat: 12:25 - 13:10
 

                 

         PREDMETNA NASTAVA

 
1. sat:   8:00 -   8:45 
2. sat:   8:50 -  9:35
3. sat:   9:40 - 10:25 
        ODMOR           
4. sat: 10:45 - 11:30 
5. sat: 11:35 - 12:20 
6. sat: 12:25 - 13:10
7. sat: 13:15 - 14:00 
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Najčitači Knjigometra
Autor: Administrator , 24. 4. 2018.

Završio je Knjigometar u kojem su sudjelovali  učenici drugoga, trećeg i četvrtog razreda. Učenici su po slobodnom izboru čitali nelektirne knjige posuđene u školskoj knjižnici, komentirali ih i ocjenjivali. Dobili smo najčitače, pobjednike svakoga razrednoga odjela i sveukupne pobjednike drugoga, trećeg i četvrtog razreda.


Najčitačica Knjigometra 2. razreda je Lara Šurković iz 2. c. Najčitačica Knjigometra 2. a je Karmen Prnjat, a 2. b Iris Bošković.  

Emanuela Gilja i Maris Bazdan iz 3. c najčitačice su Knjigometra 3. razreda i dijele prvo mjesto. Damjan Di Leo je najčitač Knjigometra 3. b, a Lea Vodopić najčitačica 3. a.  

Najčitačica 4. razreda je Ana Tomaš iz 4. b. Petra Šilje je najčitačica 4. a , a Nika Pušak 4. c.

Osim pobjednika nagrađeni su i učenici koji su pročitali značajan broj knjiga.

Čestitamo svim nagrađenim učenicima i nadamo se da će nastaviti čitati i dalje.

 

Top lista najčitača:

    

       2. razred

1. Lara Šurković 2.c

2. Iris Bošković 2.b

3. Kiara Kunica 2. b

4. Karmen Prnjat 2. a

4. Lara Ljubišić 2. c  

5. Andrea Đurović 2. b

5. Dora Poljak 2. c

6. Iva Vlahović 2. c

6. Lana Vasković 2. b

6. Antonio Josipović 2. a

6. Laura Jergić, 2. b

  

                                                                           Lara Šurkovič, Iris Bošković i Karmen Prnjat

 

3. razred

1. Emanuela Gilja 3.c

1. Maris Bazdan 3. c

2. Marina Prkačin 3. c

4. Damjan Di Leo 3. b

5. Lara Marčinko 3.b

6. Lea Vodopić 3. a

6. Nina Hotko, 3. b

7. Lara Di Leo 3. b  

7. Zdenka Barbarić 3. c

8. Karmen Pulić 3. a

9. Đivo Baletin 3. a

9. Tina Tomović 3. b

10. Paula Damić 3. c

10. Nikoleta Popović 3. a

10. Mara Prkačin 3. b

                       

                                                 Maris Bazdan, Emanuela Gilja, Lea Vodopić i Damjan Di Leo                                        

  4. razred

1. Ana Tomaš 4. b

2. Petra Šilje 4. a  

2. Gabrijela Josipović 4. b

3. Nika Pušak 4. c  

4. Margarita Đurić 4. c

5. Lući Jeić 4. c

6. Lana Kurtović 4. c        

7. Antoan Špilar 4. c

 

                                                                                     Petra Šilje, Nika Pušak i Ana Tomaš





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju