preskoči na sadržaj

Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik

Login

     

   

               dum Marin

   

Kalendar rada

                          
         RAZREDNA NASTAVA
 
1. sat:     8:00 - 8:45
2. sat:     8:50 - 9:35
        ODMOR         
3. sat: 10:00 - 10:45
4. sat: 10:45 - 11:30
5. sat: 11:35 - 12:20
6. sat: 12:25 - 13:10
 

                 

         PREDMETNA NASTAVA

 
1. sat:   8:00 -   8:45 
2. sat:   8:50 -  9:35
3. sat:   9:40 - 10:25 
        ODMOR           
4. sat: 10:45 - 11:30 
5. sat: 11:35 - 12:20 
6. sat: 12:25 - 13:10
7. sat: 13:15 - 14:00 
 

Rezultati natjecanja u šk. g. 2015./2016.

 

Hrvatski jezik

  Županijsko natjecanje

 

7. razred:     

2. Iva Marković, mentorica Ivana Šijaković

2. Sara Jerković, mentorica Ivana Šijaković

5. Mia Vićan, mentorica Ivana Šijaković

8. Tihomir Tolja, mentorica Ivana Šijaković

10. Roko Hladilo, mentorica Ivana Šijaković

10. Franci Papić, mentorica Ivana Šijaković

 

 8. razred:

12. Leonarda Jović, 8. r. , mentorica Maris Prce

17. Lucija Kušar, 8. r. , mentorica Maris Prce

19. Mirta Čengija, 8. r. , mentorica Maris Prce

20. Lucija Čurlin, 8. r. , mentorica Maris Prce

 

Matematika

Županijsko natjecanje     

 

5. Petra Mojaš, mentorica Ivanka Ucović

 

Kemija

Županijsko natjecanje

 

2. Mia Vićan, 7. r., mentorica Slavka Vuletić-Šagarjelo

3. Hrvoje Vukić, 7.r., mentorica Slavka Vuletić-Šagarjelo

9.  Anna Miletić, 7. r., mentorica Slavka Vuletić-Šagarjelo

 

Geografija

Županijsko natjecanje

 

 2. Petra Mojaš, 6. r., mentorica   Ana Šimundić 

 

Povijest 

  Županijsko natjecanje

 

6. Hrvoje Vukić, 7. r., mentorica Marijana Njirić

6.  Ante Oreč, 8. r. mentorica Marijana Njirić

7. Karla Kriste, 8. r. mentorica Marijana Njirić 

 

Talijanski jezik

Županijsko natjecanje

 

1.  Antonio Mennea, 8. r., mentorica Vanja Margaretić

2. Lea Belin, 8. r., mentorica Vanja Margaretić

4. Nina Zvone, 8. r., mentorica Vanja Margaretić

5. Ivan Lujo, 8. r., mentorica Vanja Margaretić

 

Tehnička kultura

Županijsko natjecanje

 

3. Ena Lujo, 5. r., mentorica Nives Radović

3. Martina Terakaj, 8. r., mentorica Nives Radović

4. Karla Kriste, 8. r. mentorica Nives Radović  

         

Lidrano

Županijska smotra

 

Antun Bašić, pojedinačni scenski nastup, mentorica Veronika Šmanjak

Mirta čengija, literarni rad, mentorica Ivana Šijaković

 

Državna  smotra Lidrano

Školski list Vidra

 

Informatika

Županijsko natjecvanje

 

4. mjesto Laura Žuro, 8. r., mentorica Sandra Lambeta

 

Hrvatski Crveni križ

Županijsko natjecanje

 

Ekipno 3. mjesto: Nikola Lučić, Anamarija Miloković, Ivana Bajić, Gabriela Tutek-Primorac, Lorena Madeško, Filip Bašica. Mentorica Franica Barač.

preskoči na navigaciju