preskoči na sadržaj

Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik

Login

 

     

   

               dum Marin

   

 

Kalendar rada

                          
         RAZREDNA NASTAVA
 
1. sat:     8:00 - 8:45
2. sat:     8:50 - 9:35
        ODMOR         
3. sat: 10:00 - 10:45
4. sat: 10:45 - 11:30
5. sat: 11:35 - 12:20
6. sat: 12:25 - 13:10
 

                 

         PREDMETNA NASTAVA

 
1. sat:   8:00 -   8:45 
2. sat:   8:50 -  9:35
3. sat:   9:40 - 10:25 
        ODMOR           
4. sat: 10:45 - 11:30 
5. sat: 11:35 - 12:20 
6. sat: 12:25 - 13:10
7. sat: 13:15 - 14:00 
 

RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE

šk. g. 2017./2018.

 

     RAZREDNA NASTAVA 

Odjel/Predmet Učiteljica Dan i sat
1. a  Katarina Predojević  srijeda, 4. sat
1. b  Zrinka Radica  srijeda, 1. sat
1. c  Zdenka Krupić  petak, 1. sat
2. a  Karmen Sandri Stanišić  utorak, 3. sat
2 .b  Marijana Vrljić  utorak, 1. sat
2. c  Nina Čerjan  ponedjeljak, 3. sat
3. a  Ivana Frka  ponedjeljak, 3. sat
3. b  Tamara Baničević  utorak, 1. sat
3. c  Anita Pavlović  četvrtak, 3. sat
4. a  Anita Vuleša  utorak, 3. sat
4. b  Alena Tenžera  ponedjeljak, 2. sat
4. c  Ivana Šutalo  srijeda, 4. sat
Engleski jezik  Marija Čaveliš Ćuk  petak, 2. sat
Vjeronak  č. s. Milenka Žižić Gušo  ponedjeljak, 2. sat

                                                                   

 

    PREDMETNA NASTAVA 

Nastavnici Dan i sat Mjesto 
  Veronika Šmanjak  četvrtak, 2. sat  učionica 8
  Lenka Violić  srijeda, 4. sat  učionica 10
  Maris Prce  utorak, 3. sat  zbornica
  Petrunjela Vuković  ponedjeljak, 5. sat  učionica LK
  Darija Čipčić  srijeda, 4. sat  zbornica
  Nives Radović  četvrtak, 4. sat  zbornica
  Sanja Perić  utorak, 3. sat  zbornica
  Alis Šteta  petak, 3. sat  zbornica
  Svjetlana Živalj  ponedjeljak, 4. sat  zbornica
  Ivanka Ucović  ponedjeljak, 3. sat  učionica 6
  Vinka Trevižan LJubomirac  petak, 3. sat  zbornica
  Ivica Hajdić  črtvrtak, 3. sat  zbornica
  Franica Barač  utorak, 2. sat  učionica 5
  Slavka Vuletić-Šagarjelo  petak, 3. sat   zbornica
  Jelena Šilje Capor  utorak, 4. sat  zbornica
  Ivica Zec  srijeda, 4. sat  zbornica
  Marijana Njirić  petak, 4. sat  zbornica
  Sandra Tošović  utorak, 3. sat  dvorana
  č. s. Marinela Žuro  petak, 6. sat  zbornica
  Božena Vukić Bubica  srijeda, 2. sat  zbornica
  Vanja Margaretić  ponedjeljak, 4. sat  zbornica
  Marko Butigan  petak, 2. sat  zbornica
  Sandra Lambeta  petak, 8. sat  uč. informatike
  Ana Bačić  ponedjeljak, 8. sat  zbornica
  Sanja Ćimić  srijeda, 5. sat  zbornica
preskoči na navigaciju