preskoči na sadržaj

Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik

Login

 

     

   

               dum Marin

   

 

Kalendar rada

                          
         RAZREDNA NASTAVA
 
1. sat:     8:00 - 8:45
2. sat:     8:50 - 9:35
        ODMOR         
3. sat: 10:00 - 10:45
4. sat: 10:45 - 11:30
5. sat: 11:35 - 12:20
6. sat: 12:25 - 13:10
 

                 

         PREDMETNA NASTAVA

 
1. sat:   8:00 -   8:45 
2. sat:   8:50 -  9:35
3. sat:   9:40 - 10:25 
        ODMOR           
4. sat: 10:45 - 11:30 
5. sat: 11:35 - 12:20 
6. sat: 12:25 - 13:10
7. sat: 13:15 - 14:00 
 

RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE

šk. g. 2019./2020.

 

     RAZREDNA NASTAVA 

Odjel/Predmet Učiteljica Dan i sat
1. a  Ivana Frka  ponedjeljak, 4. sat
1. b  Tamara Baničević  petak, 2. sat
1. c  Martina Perić  ponedjeljak, 3. sat
2. a  Anita Vuleša  četvrtak, 2. sat
2. b  Alena Tenžera  srijeda, 2. sat
2. c  Ivana Šutalo  srijeda, 1. sat
3. a  Ivana Jerković  ponedjeljak, 1. sat
3. b  Zrinka Radica  srijeda, 3. sat
3. c  Zdenka Krupić  ponedjeljak, 2. sat
4. a  Karmen Sandri Stanišić  utorak, 2. sat
4. b  Marijana Vrljić  četvrtak, 1. sat
4. c  Nina Čerjan  utorak, 3. sat
Engleski jezik  Antonija Čutura  petak, 5. sat
Vjeronauk  Ana Zupčić  srijeda, 2. sat

                                                                   

 

    PREDMETNA NASTAVA 

Nastavnici Dan i sat Mjesto 
  Veronika Šmanjak  četvrtak, 2. sat  učionica 8
  Ivana Šijaković Petric  četvrtak, 3. sat  učionica 3
  Maris Prce  četvrtak, 4. sat  učionica 12
  Marija Šiljeg  utorak, 2. sat  zbornica
  Petrunjela Vuković  ponedjeljak, 4. sat  zbornica
  Darija Čipčić  utorak, 4. sat  učionica 14
  Nives Radović   srijeda, 3. sat  zbornica
  Sanja Perić   utorak, 4. sat  zbornica
  Alis Šteta  srijeda, 2. sat  zbornica
  Svjetlana Živalj  utorak, 3. sat  zbornica
  Ivanka Ucović  petak, 4. sat  zbornica
  Ivana Crnčević  ponedjeljak, 4. sat  učionica 3
  Mario Aletić  utorak, 3. sat  zbornica
  Andi Drobac  petak, 2. sat  zbornica
  Franica Barač  srijeda, 2. sat  zbornica
  Kristina Primorac  četvrtak, 3. sat  zbornica
  Slavka Vuletić-Šagarjelo  utorak, 5. sat  zbornica
  Jelena Šilje - Capor  četvrtak, 5. sat  zbornica
  Ivica Zec  srijeda, 3. sat  učionica 11
  Marijana Njirić  četvrtak, 4. sat  zbornica
  Sandra Tošović  četvrtak, 2. sat  dvorana
  Kristina Ćibarić  ponedjeljak, 3. sat  zbornica
  Tonči Ante Prizmić  petak, 2. sat  zbornica
  Božena Vukić Bubica  četvrtak, 4. sat  zbornica
  Vanja Margaretić  petak, 4. sat  zbornica
  Marko Butigan  četvrtak, 3. sat  dvorana
  Sandra Lambeta  utorak, 5. sat  učionica informatike
  Ana Bačić  ponedjeljak, 8. sat  zbornica
  Sanja Ćimić  srijeda, 8. sat  zbornica
preskoči na navigaciju