preskoči na sadržaj

Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik

Login

     

   

               dum Marin

   

Kalendar rada

                          
         RAZREDNA NASTAVA
 
1. sat:     8:00 - 8:45
2. sat:     8:50 - 9:35
        ODMOR         
3. sat: 10:00 - 10:45
4. sat: 10:45 - 11:30
5. sat: 11:35 - 12:20
6. sat: 12:25 - 13:10
 

                 

         PREDMETNA NASTAVA

 
1. sat:   8:00 -   8:45 
2. sat:   8:50 -  9:35
3. sat:   9:40 - 10:25 
        ODMOR           
4. sat: 10:45 - 11:30 
5. sat: 11:35 - 12:20 
6. sat: 12:25 - 13:10
7. sat: 13:15 - 14:00 
Djelatnici

 

RAVNATELJICA

Zrinka Capor

STRUČNI SURADNICI

 Martina Dumančić Vranješ, soc. pedagogica

 Danijela Kekez, psihologica

 

 Helena Ševelj, pedagogica

 Andrea Perdija, knjižničarka

 Marina Pravidur, pedagogica

TAJNICA

Olga Muratti

UČITELJI PREDMETNE NASTAVE

  Hrvatski jezik

 Veronika Šmanjak

 Maris Prce

 Ivana Šijaković Petric

   Likovna kultura

 Petrunjela Vuković

  Glazbena kultura 

 Darija Čipčić

  Engleski jezik

 Alis Šteta

 Svjetlana Živalj

 Marija Čaveliš 

  Talijanski jezik

 Vanja Margaretić

  Španjolski jezik

 Marijana Njirić

 Sanja Ćimić

  Njemački jezik

 Ana Bačić

  Matematika

 Vinka Trevižan / zamjena Ivica Hajdić

 Ivanka Ucović

 Dragana Kekez

 Fizika

 Mares Golubović

 Priroda i društvo / Biologija

 Franica Barač

  Geografija

 Ivica Zec

  Povijest

 Marijana Njirić

 Jelena Šilje Capor

  Kemija

 Slavka Vuletić-Šagarjelo

  Tehnička kultura

 Sanja Perić

 Nives Radović

  Tjelesna i zdravstvena kultura

 Marko Butigan

 Sandra Tošović

  Informatika

 Sandra Lambeta

  Vjeronauk

 Božena Vukić Bubica

 Marija Žuro

 Milenka Žižić-Gušo 

UČITELJI RAZREDNE NASTAVE

 Tamara Baničević

 Nina Čerjan

 Antonija Čutura 

 Ivana Frka

 Ivana Jerković

 Ivana Kašikić 

 Zdenka Krupić

 Martina Perović / zamjena Anita Pavlović

 Katica Predojević

 Zrinka Radica

 Ivana Radulović

 Karmen Sandri Stanišić 

 Ivana Šutalo

 Alena Tenžera

 Marija Vukšić

 Anita Vuleša

 Marijana Vrljić

 

UČITELJI ŠKOLE S POSEBNIM PROGRAMOM

 Lijerka Anđelković

 Ivana Jakić

 Sandra Vićan

 Magdalena Šurković

 Lucijana Zelen

 Ivana Grbavac

 Ružica Caput

 Eva-Janet Maltarić-Spaijć

 Anita Šimović

 Ivana Šeparović

 Andrea Džakula

 Goran Tomaši

 Josipa Tomaši

 Jelena Pendo

 Vesna Hodak

 Hana Sinanović

 

  MEDICINSKA SESTRA

 Ana Škurla

  RAČUNOVODSTVO

 Marica Matić

 Stana Roko

  KUĆNI MAJSTOR

 Mario Đurasović

  DOMAR

 Ante Brnada

  FIZIOTERAPEUT

 Jelena Roko  

  VOZAČ

 Toni Knego

  KUHARICE

 Ivica Semiz

 Ana Kelez

  SPREMAČICE

 Dajana Jurkić

 Marija Palunčić

 Ankica Pavlović / zamjena Veronika Vuletić

 Suada Pupo

 Ana Pušić

 Renata Šimunović

 Dragica Adžić

 

 

preskoči na navigaciju